19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 180 op maandag 25 oktober 1999 / Glerum Catalogus van de veiling van antiquiteiten, oude en moderne schilderijen, wapen-verzameling : omvattende : de nalatenschap van nu wijlen den Weled. Geb. Heer C.C.C. Warmolts … Catalogus van de zeer belangrijke veiling van Antiquiteiten, moderne Schilderijen en wapens ...[etc.], : openbare verkoping op Dinsdag 20 September 1938 ...[etc.] in de veilingzalen … 19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 173 op woensdag 28 april 1999 / Glerum Kunst- en … Old master pictures and drawings