Catalogus militaria veiling ten overstaan van een gerechtsdeurwaarder : zondag 27 september 1998 / 't Prinsen Antiekhof Veilingen Veilingcatalogi A. Mak 19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 180 op maandag 25 oktober 1999 / Glerum Tableaux anciens antiquites - objets d'art porcelaines de la Chine et du Japon vieux Delft - ceramiques diverses meubles - pendules - sculptures armes - … Catalogus algemene antiek- en militariaveiling / Hessink's veilingen 19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 173 op woensdag 28 april 1999 / Glerum Kunst- en …