Veiling - 348 - Auction 3 juli 2015 / Schulman Munten en penningen uit belangrijke binnenlandse en buitenlandse collecties = Greek, Roman, Dutch and foreign coins, medals, decorations and books from important Dutch and foreign … Coins and medals Coins and medals [from] the property of Paul Tinchant, Brussels and the late J.v.d.Meer, New York [and] G.H.Crone, Amsterdam [and] M. Gerzon, Amsterdam, as well … auktion in ... Pistolen und Jagdwaffen aus verschiedenem Adels- und Sammlerbesitz / Galerie Fischer auktion in ... Hervorragende Kampf-, Turnier-, Jagd- und Prunkwaffen aus europäischen und amerikanischem Besitz / Galerie Fischer Catalogus algemene antiek- en militariaveiling / Hessink's veilingen 19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 173 op woensdag 28 april 1999 / Glerum Kunst- en … Catalogus kunst- & designveiling 2003 / Hessink's veilingen Dutch and Foreign Coins and Medals / Christie's Antiquités - objets d'art : porcelaines de la Chine et du Japon, faïence de Delft, meubles, pendules, bronzes, argenterie, tapis etc. : successions et collections … Ostasiatische kunst : Tsubasammlung dr.-ing. E.H. Max Dreger, Berlin Süddeutscher und anderer besitz