Fine oriental carpets and rugs ... which will be sold by auction by Sotheby Parke Bernet & Co. ... London ... Wednesday, 29th March, 1978 … collection d'armes et d'objets d'art du prince Pierre Soltykoff : vendue à Paris en avril 1861 catalogus Selectieveiling = Selection Auction : Donderdag 12 mei 2016. Veiling = Auction : Vrijdag & Zaterdag 13 & 14 Mei 2016 : Stadsarchief Amsterdam De … Uniformes et insignes de la DDR / texte : Laurent Berrafato ; photos : Frédéric Coune Veiling - 348 - Auction 3 juli 2015 / Schulman Catalogue des livres de la bibliothèque de feu Daniel Hermannus Beucker Andreae : la vente se fera à Leeuwarde, le lundi le 17 août 1829, … Catalogus van de veiling van antiquiteiten, oude en moderne schilderijen, wapen-verzameling : omvattende : de nalatenschap van nu wijlen den Weled. Geb. Heer C.C.C. Warmolts … Catalogus van de zeer belangrijke veiling van Antiquiteiten, moderne Schilderijen en wapens ...[etc.], : openbare verkoping op Dinsdag 20 September 1938 ...[etc.] in de veilingzalen … auktion in ... Sammlung griechischer, etruskischer, römischer und Mittelalterlicher Helme sowie früher äxte, Spiesse und Schwerter aus altem Basler Privatbesitz : Stangen-, Hieb-, Stich- und Pulverwaffen gotischer Feldharnisch … Peter Finer : Catalogue / Peter Finer Catalogus algemene antiek- en militariaveiling / Hessink's veilingen 19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 173 op woensdag 28 april 1999 / Glerum Kunst- en …