collection d'armes et d'objets d'art du prince Pierre Soltykoff : vendue à Paris en avril 1861 Catalogus algemene antiek- en militariaveiling / Hessink's veilingen 19e eeuwse schilderijen, aquarellen en tekeningen = 19th century pictures, watercolours and prints : Veilingnr. 173 op woensdag 28 april 1999 / Glerum Kunst- en … Catalogus kunst- & designveiling 2003 / Hessink's veilingen Dutch and Foreign Coins and Medals / Christie's Antiquités - objets d'art : porcelaines de la Chine et du Japon, faïence de Delft, meubles, pendules, bronzes, argenterie, tapis etc. : successions et collections … Ostasiatische kunst : Tsubasammlung dr.-ing. E.H. Max Dreger, Berlin Süddeutscher und anderer besitz Munten en penningen uit verschillende verzamelingen = Coins and medals : tokens, jetons, medals, numismatic books [and] cabinets Munten en penningen uit een bekende nalatenschap en uit verschillende verzamelingen = Coins and medals from a well-known estate and from different collections Coins and medals : Greek, Roman, Dutch and foreign : decorations and numismatic books Coins and medals Munten en penningen = Coins and medals from various estates and collections including the late Mr.G. Lewandowsky /New York [and] the late Mr. J.C.P.E. Menso …